Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

KOMBETARJA

FOTO/ U transferua në Slloveni, lojtari i KOMBËTARES shprehet i lumtur: Buzëqeshja është rikthyer

Shkruar nga NEWSPORT

Endri Çekiçi u largua nga Dinamo e Zagrebit në drejtim të Olimpija Lubjana. Lojtari i Kombëtares shqiptare pasi ka mbyllur përfundimisht me klubin kroat, tashmë do të luaj për sllovenët.

22-vjeçari nuk po kalonte një moment të mirë në Kroaci pasi nuk po aktivizohej rregullisht dhe beson se kjo nuk do të ndodh te skuadra e re. Çekiçi me anë të një postimi në faqen e tij në Instagram shihet tepër i lumtur për aventurën e re dhe shprehet se tashmë i është rikthyer dhe buzëqeshja e munguar.

" Ajo buzëqeshje është kthyer", është shprehur Çekiçi në faqen e tij në Instagram.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga