Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

FOTO/ “Për të tretin vit radhaz”, Alban XHAFERI: Himni Europës këndohet në “shtëpinë” tonë

Shkruar nga NEWSPORT

Vllaznia është skuadra e 4-të që ka arritur të sigurojë një vend në Europë për sezonin e ardhshëm. Fitorja 2-1 ndaj Bylisit në sfidën e fundit dhe humbja e Teutës me Partizanin do të bënte që shkodranët të marrin biletën e fundit për në Conference League.

Objektivi  i theksuar prej javës tashmë është arritur dhe në Shkodër kanë festë. Për arritjen e këtij objektivi ka reaguar edhe presidendit Alban Xhaferi, i cilia ka theksuar se tashmë pë r të 3-tin vit radhaz himni i Europës do të këndohet në “Loro Boriçi”.

“Këndojmë himnin e Europës në shtëpinë tonë, “Loro Boriçi”. Për të tretin vit radhaz”, ka shruar kreu i shkodranëve.

[caption id="attachment_694668" align="alignnone" width="677"] Postimi i Alban Xhaferit[/caption]

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga