Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

FOTO/ Nuk ka më lojëra fjalësh, GREZDA hedh hapin e madh të karrierës

Shkruar nga NEWSPORT

Ka marrë fund karvani disaditor me futbollistin shqiptar Eros Grezda.

23-vjeçari është prezantuar sot si blerja më e re gjigantëve skocezë të Glagow Rangers dhe ka hedhur firmën për 4 sezone.

Lojtari realizon një transferim me perspektivë për karrierën pasi shihet si njëri prej liderëve të ardhshëm të Shqipërisë. Ai u kërkua me insistim nga tekniku Steven Gerrard duke i plotësuar dëshirën legjendës së Liverpoolit.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga