Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

FOTO/ Eni IMAMI është i PARTIZANIT, lojtari bashkohet me klubin në Ohër

Shkruar nga NEWSPORT

Eni Imami ka zgjedhur të bashkohet sërish me Ilir Dajën. Ish-lojtari I Tiranës dhe Skënderbeut në muajt e fundi, është bashkuar me Partizanin në fazën përgatitore në Ohër. Në një foto të publikuar nga Top Channel, duket mbrojtësi I majtë me fanellën e Partizanit.

Në garë për shërbimet e 26 vjeçarit kanë qenë Vllaznia dhe Kastrioti, ndërsa duket se lojtari ka vendosur të ndjekë pas Ilir Dajën. Marrëveshja mes palëve është rritur, teksa Partizani ende nuk ka fituar të drejtën nga CAS për zhbllokimin e merkatos dhe kjo I komplikon gjërat. Deri në një vendim nga Zvicra, Imami do vijojë të stërvitet me Demat e Ilir Dajës.

Imami me fanellën e Partizanit
Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga