Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

Flitet për një largim nga PSG, Neymar plas bombën: Do bëj më të mirën deri në fund të sezonit

Shkruar nga NEWSPORT
Flitet për një largim nga PSG, Neymar plas bombën: Do bëj

Neymar foli në konferencën për shtyp para ndeshjes së nesërme ndaj Bayernit në Champions League. Ylli brazilian, ndër të tjera, u ndal te thashethemet për një largim të tijin nga Parisi në fund të sezonit.

“Kritikat janë të ligjshme. secili ka mendimin e vet dhe këndvështrimin e tij, të cilin unë e respektoj. Unë po bëj më të mirën për klubin dhe për ekipin, do ta bëj deri në fund të sezonit. Ndihem mirë, fizikisht dhe mendërisht. Kam shumë besim te vetja, i njoh aftësitë dhe cilësitë e mia".-u dhpreh Neymar.

PSG po mendon të shesë sulmuesin pas gjashtë viteve të transferimit nga Barcelona për shifrën rekord të 222 milionë eurove.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga