Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Fanaticsat: Mbështesim ekipin përtej 90 minutave, vetëm për emrin e madh të Tironës!

Shkruar nga NEWSPORT
Fanaticsat: Mbështesim ekipin përtej 90 minutave, vetëm për

Tirana do të përballet ditën e sotme me Dinamo Batumin në orën 20:00 në Air Albania, ndeshje e vlefshme për raundin e parë kualifikues në Conference League. Bardheblutë synojnë fitoren përpara tifozëve të tyre për të shkuar më pas të avantazhuar në ndeshjen e kthimit ku synohet vetëm kualifikimi.

Tifogrupi ‘Tirona Fanatics’ sigurisht do të jetë prezente në mbështetje të ngjyrave bardheblu dhe në rrjete sociale kanë dalë me njoftimin e fundit para ndeshjes.

-NJOFTIMI I TIFOGRUPIT-

Shifemi sot ne qender te Kryeqytetit ne 18:30...

Shkojme sebashku per te mbeshtetur ekipin pertej 90'...

VETEM PER EMRIN E MODH TE TIRONES!

TIRONA FANATICS 2006

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga