Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

EURO 2024

VIDEO/ E dashura angleze e Armando Brojës “skuq” rrjetin, vishet kuqezi për Kombëtaren shqiptare

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ E dashura angleze e Armando Brojës “skuq” rrjetin,
 

Dashuria e saj sot zbret në fushën e blertë, e sigurisht bukuroshja e angeze, Jade Wills, s’mund të mungonte në këtë ditë kaq speciale.

E kemi fjalën për partneren e futbollistit, Armando Broja. Ka qenë vetë e dashura seksi e Brojës ajo e cila në llogarinë e saj në “Instagram” ka postuar një video ku shihet e veshur me fanelën kuqezi.

Ajo do të jetë e pranishme mbrëmjen e sotme edhe në stadiumin “Signal Iduna Park” ku dhe do të brohorasë emrin e Brojës dhe do të bëjë tifo për Shqipërinë.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga