Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

EURO 2024

Një ditë para sfidës me Italinë, Gianni Infantino krah Dukës uron shqiptarët

Shkruar nga NEWSPORT
Një ditë para sfidës me Italinë, Gianni Infantino krah
Duka - Infantino - Alket Hyseni

Shqipëria po u jep dorën e fundit përgatitjeve për pjesëmarrjen në finalet e një Kompëticioni Europian për herë të dytë. Kuqezinjtë ditën e nesërme do të luajnë në “Signal Iduna Park” në orën 21:00, ku Dortmund do të pushtohet nga tifozët shqiptarë.

Një ditë para këtij dueli, presidenti i FIFA-s Gianni Infantino përkrah Armand Dukës ka uruar shqiptarët. Këtë e ka zbuluar ish-deputeti i Partisë Socialiste, Alket Hyseni.

“Në hapje të EURO 2024 dhe një ditë para ndeshjes Shqipëri -Itali, Presidenti i FIFA , Gianni Infantino i uroi fitore ????????!

Forca Shqipëri!”, thuhet në postim.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga