Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Dueli me Kukësin, Ivan Gvozdenovic me dy mungesa

Shkruar nga NEWSPORT
Dueli me Kukësin, Ivan Gvozdenovic me dy mungesa

Skënderbeu do të përballet me Kukësin  në “Arenën e Demave”, sfidë që do të startojë në orën 13:30. Një duel mjaft i rëndësishëm për korçarët që kërkojnë vazhdimësinë në kampionat për të “blinduar” një vend në “Final – Four”.

Skuadra e Ivan Gvoazdenovic në këtë përballje do të vuajë mungesën e dy titullarëve. Sebastian Uçe dhe Nikaj nuk do të mund të japin kontributin e tyre në këtë përballje.

I pari për shkak dëmtimi, ndërsa i dyti për arsye kartonësh. Nikaj u ndëshkua me të kuq në përballen me Teutën dhe ndaj Kukësit do të jetë i pezulluar.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga