Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Di Biago zbulon fanelat e reja të Dinamo City-t, e para enkas për “Special One”: Kush e kishe menduar, emocione

Shkruar nga NEWSPORT
Di Biago zbulon fanelat e reja të Dinamo City-t, e para enkas për
Dinamo i është nënshtruar një revolucioni këtë sezon, teksa që nga emri i ëhstë ndryshuar logo dhe qyteti. Gjithësesi timonieri ë ka marrë përsipër këtë skuadër është Luigi Di Biagio. Pikërisht ky i fundit ka zbuluar se cilat do të jenë fanelat e reja të Dinamo Cityt, ndërsa e para ishte speciale, siç është Jose Mourinho. Duke marrë shkak nga miqësorja e Partizanit dhe Romës në “Air Albania” Di Biagi shfrytëzoi mundësinë dhe ia dhuroi fanelën e parë të Dinamos, “Special One”. “Mirëseardhja e romëve në Tiranë…. kush do ta kishte menduar….fanellën e parë të Dinamo City nëse jo atij kujt t’ia jepja… emocione”, ka shkruar trajneri i “Bluve”.
Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga