Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Dhuroi spektakël me gol dhe asist, mesfushori i Kombëtares në formacionin e javës në Kroaci

Shkruar nga NEWSPORT

Lindon Selahi zhvilloi një super ndeshje me një performancë fantastike në ndeshjet e fundit që ekipi i tij Rijeka zhvilloi kundër Istra 1961.

Mesfushori i kombëtares shënoi një gol fantastik nga jashtë zonë dhe dhuroi një super asistim. Një paraqitje mjaft e mirë në fitoren 6-0 që arriti ekipi i tij.

Nuk kishte si kalonte pa u vlerësuar kjo ndeshje e tij, pasi Selahi u rreshtua mes më të mirëve, në formacionin e javës në Kroaci. Shqiptari gjithashtu e kishte notën mjaft të lartë, e cila ishte 8.8.

[caption id="attachment_702817" align="alignnone" width="702"]FROMACIONI I JAVES NE KROACI FORMACIONI I JAVES NE KROACI[/caption]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga