Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SERIE A

Brozovic prano ofertën e Al Nassr, Interi gati të investojë për mesfushorin

Shkruar nga NEWSPORT
Brozovic prano ofertën e Al Nassr, Interi gati të investojë

Marcelo Brozovic i ka thënë “PO” Al Nassr dhe tashmë pritet vetëm zyrtarizimi. Kroati ka refuzuar vazhdimisht skuadrën arabe teksa në fund duket se është tunduar nga 100 milionë euro që do të përfitojë në sezon.

Nga ana tjetër Interi po pret që lojtari të kryej vizitat mjeksore ditën e nesermë për të përfituar 23 milionë euro nga ky transferim. Zikaltërit janë të gatshëm t’i shpenzojnë të gjitha këto tek objektivi i tyre, për të zëvëndësuar Brozovic.

Bëhet fjalë për mesfushorin Davide Frattesi. 23-vjeçari është në pronësi të Sassuolos dhe Interi e kërkon me ngulm. Tashmë zikaltërit janë të gatshëm të paguajnë të gjitha shumat që Sassuolo kërkon për shërbimet e mesfushorit.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga