Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Braziliani Richarlison tregon planet pas pensionimit: Do blej një ishull dhe do jetoj vetëm me femra si Ronaldinho

Shkruar nga NEWSPORT

Richarlison është sulmuesi i Tottenham i cili pas paraqitjeve të mira në Premier League, mori ftesën nga trajneri Tite për Botërorin e Katarit. Sulmuesi brazilian pritet të jetë titullar në ndeshjen hapëse ndaj Serbisë më 24 nëntor. I intervistuar për mediat braziliane, 25-vjeçari u pyet për planet e tij për jetën pas futbollit dhe përgjigjja e sulmuesit ishte epike.

“Do të blej një ishull privat dhe do të jetoj me një tufë femrash njësoj si ajo fotoja e Ronaldinhos me një tufë femrash që tregonin të pasmet.”

[caption id="attachment_668255" align="alignnone" width="300"] Fotoja per te cilen u referua Richarlison[/caption]

Përgjigjja e Richarlison u bë virale në rrjete sociale duke shkaktuar të qeshura te çdo lexues që komentuan “Jo, s’ka shanse mos ta duash këtë njeri” apo disa të tjerë që thonin “Me këtë deklaratë mund t’ja hedhësh vetëm nëse je brazilian.”

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga