Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

CONFERENCE LEAGUE

Shorti i CONFERENCE/ Kundërshtarët e mundshëm në raundin e dytë, Partizani, Tirana dhe Vllaznia me sytë nga Nyoni

Shkruar nga NEWSPORT
Shorti i CONFERENCE/ Kundërshtarët e mundshëm në raundin e
Europa Conference League

Ditën e sotme do të hidhet shorti për raundin e dytë të Conference League. Kështu ekipet shqiptare do të mësojnë për kundërshtarët e tyre të mundshëm në këtë fazë.

Partizani, Tirana dhe Vllaznia do të jenë sy e veshë nga Nyoni i Zvicrës për të mësuar se kush do të jenë kundëershtarët e mundshëm të tyre nëse kalojnë me sukses raundin e parë.

Sigurisht të gjithë ne shpresojmë që ekipet shqiptare të kalojnë me sukses pengesën e parë të tyre, për të vazhduar sa më gjatë rrugëtimin e tyre në Conference league. Shorti për raundin e dytë të këtij kompeticioni do të hidhet në orën 12:00 në Nyon të Zvicrës.

Shorti i CONFERENCE/ Kundërshtarët e mundshëm në raundin e
Kundershtaret e mundshem te Partizanit
Shorti i CONFERENCE/ Kundërshtarët e mundshëm në raundin e
Kundershtaret e mundshem te Tiranes
Shorti i CONFERENCE/ Kundërshtarët e mundshëm në raundin e
Kundershtaret e mundshme te Vllaznise

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga