Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

CONFERENCE LEAGUE

Edhe Conference League merr skenën, Aston Villa dhe Fiorentina tentojnë fitoren

Shkruar nga NEWSPORT
Edhe Conference League merr skenën, Aston Villa dhe Fiorentina
Conference League

Edhe skuadraat e Conference League do të zbresin në fushë ditën e sotme për të zhvilluar gjysmëfinalet e para të këtij kompeticioni. Të dy takimet do të luhet në orën 21:00.

Aston Villa do të presë sskuadrën e Olympiacos. Anglezët janë një nga ekiept pretendente për t’i shkuar deri në fund këtij turne, ndaj dhe fitorja për ta është mëse e detyrueshme.

Ndërkohë në Itali do të luhet një tjetër përballje interesante. Fiorentina pretendente do të presë në shtëpi Club Brugge Kv.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga