Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

LEGJIONARËT

Besiktas pret në shtëpi Galatasarayn, Ernest Muçi dhe Rashica e nisin nga minuta e parë

Shkruar nga NEWSPORT

Ernest Muçi është “graduar” përsëri titullar nga trajneri Fernando Santos. Besiktasi i tij do të luajë në shtëpi përballë Galatasaray dhe ish-it të Tiranës i është besuar përsëri fanella e titullarit.

Gjithashtu këtë sfidë nga fillimi do të nisë edhe Milot Rashica, i cili do të luajë krah Muçit. Më poshtë do të njiheni me formacionet zyrtare të ndeshjes Besiktas-Galatasaray.

Formacionet zyrtare:

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga