Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SERIE A

Befason Kylian Mbappe: Nuk e mbyll karrierën pa luajtur me Milanin

Shkruar nga NEWSPORT
Befason Kylian Mbappe: Nuk e mbyll karrierën pa luajtur me Milanin

Milan dhe Paris Saint-Germain do të përballen mbrëmjen e nesërme në orën 21:00 në ndeshjen e tretë të fazës së grupeve në Champions League.  Një ndeshje për t’u parë e shijuar me kuqezinjtë që duan me çdo kusht 3 pikët për të vijuar garën e ngushtë për kualifikim.

Ylli i PSG, Kylian Mbappe, i cili ka qenë në qendër të merkatos në 2 vitet e fundit, ka bërë një deklaratë të bujshme për mediet para ndeshjes. Sulmuesi francez ka deklaruar prej kohësh që është një fans i Milanit dhe i pyetur për një kalim të mundshëm e ‘Djallin’ ai u shpreh:

Nuk është ndonjë çudi e madhe, dihet që unë kam qenë tifoz i madh i Milanit kur isha i vogël. Nuk e mbyll karrierën pa luajtur njëherë për Milanin”, u shpreh francezi.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga