Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

KOMBETARJA

Barazimi me Çekinë, FSHF-ja zgjedh Ylli Agën

Shkruar nga NEWSPORT
Barazimi me Çekinë, FSHF-ja zgjedh Ylli Agën
Shqipëria barazoi 1-1 mbrëmë kundër Çekisë, sfidë e vlefshme për kualifikueset EURO 2024. Një sfidë mjaft e rëndësishme për tanët që bënë një lojë të mrekullueshme kundër një rivali direkt si çekët. Ndeshja u transmetua nga TV Klan dhe nga Supersport, përkatësisht nën komentin e Alban Xhihanit dhe Ylli Agës. Ky i fundit nuk u përmbajt te goli duke gëzuar për “perlën” e Nedim Bajramit. Dhe si për të shtuar emocionet më shumë në prag të ndeshjes me Poloninë, Federata Shqiptare e Futbollit ka zgjedhur pikërisht të postojë golin në kanalin zyrtar me komentin e Ylli Agës.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by FSHF (@fshforg)

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga