Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Armand DUKA surprizon Andi HADROJIN e Partizanit (FOTO)

Shkruar nga NEWSPORT

Te Partizani ditën e sotme ka festë. Andi Hadroj feston ditëlindjen e 24-të të tij. Dhe në një ditë kaq të veçantë nuk mund të mungojnë as urimet.

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbolli, Armand Duka kka surprizuar lojtarin e demave, teksa e ka uruar në një ditë kaq të veçantë.

Nëpërmjet një “Insta-Story”, kreu i FSHF-së  ka shkruar “Gëzuar ditëlindjen Andi Hadroj” dhe fotoja që ka zgjedhur për ta uruar është pikëkrisht me fanelën e kombëtares shqiptare.

Kujtojmë se në ndeshjet e fundit miqësore që kombëtaja zhvilloi nën drejtimin e Edi Rejës, Hadroj ishte në nga surprizat e Superiores duke bërë paraqitje fantastiken në krahun e majtë të mbrojtjes.

[caption id="attachment_681441" align="alignnone" width="138"] Postimi i Armand Dukes ne rrjetet sociale[/caption]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga