Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

5 barazime rresht në kampionat, por Gjelbrim Taipi sjell festë te Partizani

Shkruar nga NEWSPORT
5 barazime rresht në kampionat, por Gjelbrim Taipi sjell festë te

Partizani prej 5 javësh nuk e njeh fitoren, por as humbjen, me të kuqtë që janë “abonuar” me barazimet. Skuadra e drejtuar nga Arbër Abilaliaj nuk i aka dalë dot të rikthehet te fitorja, teksa tashmë ka shkuar -3 pikë nga vendi i parë që mbahet nga Egnatia.

Gjithsesi përveç kësaj në kampin e kuq ka kohë edhe për të festuar. Gjelbrim Taipi sjell festë te kryeqytetasit. Mesfushori feston sot 31-vjetorin e tij të lindjes.

Nëpërmjet një postimmi në rrjetet sociale, Partizani i ka uruar ditëlindjen ish-lojtarit të Kukësit, dukeni uruar suksese me fanelën e kuqe.

“ vite të lumtura dhe shumë suksese me fanelën e kuqe

#GëzuarDitëlindjen #GjelbrimTaipi”,  shkruan klubi kryqytetas.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga