Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

100 milionë euro bëhen gati, UNITED kërkon një numër 9 për formacionin e Erik Ten HAG

Shkruar nga NEWSPORT
100 milionë euro bëhen gati, UNITED kërkon një numër 9

Manchester United prej kohës është në kërkim të një sulmuesi i cili të garantojë gola dhe që është i duhuri për formacionin e Erik Ten Hag.

Në listën e skuadrës angleze janë sulmuesi i Napolit, Victor Osimhen, Harry Kane dhe Neymar. Drejtuesit e “djajve” kanë bërë gati 100 milionë euro për t’i shpenzuar vetëm pë numrin 9-të që krkon trajberi holandez.

Dy sulmuesit e parë luajnë me skuadrta rezpektive të Napolit dhe Tottenham, ndërsa braziliani ëhstë i dëmtuar prej disa muajsh. Mbetet te presim për të mësuar se çfarë do të dhurojë merkatoja e verës për gjithë tifozët në “Old Trafford”.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga