Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Vllaznia e femrave drejt komercializimit, në Paris firmoset marrëveshja e bashkpuimit

Shkruar nga NEWSPORT
Vllaznia e femrave drejt komercializimit, në Paris firmoset

Vllaznia e femrave do të zhvillojë ditën e sotme ndeshjen e radhës në Champions League kundër PSG. Vllaznia po jeton ëndrrën europiane në këtë sezon ku mes shumë yjeve europian ka arritur të bëjë paraqitje dinjitoze. Fokusi tashmë është zhvillimi hap pas hapi e ekipit dhe ngjitja në nivel konkorues me çdo ekip.

Presidenti Lazër Matija po vijon punën e palodhur duke rritur markën e Vllaznisë në treg ndërkombëtar. Firma me sponsorin e madh ROKIT do të jetë një hap drejt komercializimit, pasi dhe vetë emri i kësaj kompanie është shumë e njohur.

Kjo marrëveshje sponsorizimi e vendos ekipin e Vllaznisë mes ekipeve më të mëdha në botë që përfaqësohen në një kompeticion ndërkombëtar me mbështetjen e një kompanie globale siç është ROKiT.

ROKIT përveç ofrimit të rrjetit Wi-Fi, është angazhuar të bashkëpunojë dhe të ndihmojë vajzat e suksesshme të Vllaznisë, përveç se financiarisht edhe në rritjen e imazhit dhe promovimit të emrit në arenën ndërkombëtare sportive.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga