Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

VIDEO/ “Pensionin e parë do ta marrim bashkë”, Redi Vogli dhe ekipi i Tiranës festojnë me ‘doktorin bardheblu’

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ “Pensionin e parë do ta marrim bashkë”, Redi Vogli

Fizioterapisti i ekipit të basketbollit të Tiranës, Bati Kastrati është pensionuar. Doktori i ekipit bardheblu prej vitesh i ka dhënë “lamtumirën” lojtarëve mes festës dhe batutave.

Në ditëlindjen e tij, gjithashtu dita e pensionimit, Kastrati ka festuar së bashku me lojtarët e Tiranës. Në një video të postuar nga Redi Vogli në InstaStory shihen të gjithë lojtarët bardheblu që i këndojnë këngën e ditëlindjes fizioterapistit.

Madje Vogli mes batutave thotë: “Pensionin e parë do ta marrim bashkë”, pas së cilës vijnë dhe shumë të qeshura. Gjithashtu mbi video, basketbollisti bardheblu shkruan, “Posta Shqiptare, futeni të parin mos e lini të presë me pleqt e tjerë”, duke e shoqëruar dhe me ‘emoji’ të qeshurash.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga