Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

VIDEO/ Një gol vendos pjesën e parë në "Niko Dovana", mjafton Arbër Çyrbja

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ Një gol vendos pjesën e parë në "Niko

Ka përfunduar me rezultatin 1-0 në favor të durrsakëve, ndeshja mes Teutës dhe Vllaznisë. Ishte Arbër Çyrbja që shënon golin e avantazhit në minutën e 15-të pas një pakujdesie të mbrojtësit Antonio Marku.

Pjesa tjetër e këtij fraksioni loje ishte e dyluftuar nga të dy ekipet, megjithatë skuadra e Maganit ishte më konkrete në veprimet e saj. Kështu mbyllet kjo pjesë e parë loje me Teutën që shkon në dhomat e zhveshjes në avantazhin e një goli.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga