Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

VIDEO/ Nën efektin e alkoolit, Mario Balotelli aksidentohet me makinë

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ Nën efektin e alkoolit, Mario Balotelli aksidentohet me makinë
Sulmuesi Mario Balotelli është aksidentuar me makinë. Për arsye ende të paqarta, italiani doli nga rruga dhe u përplas. Ngjarja ka ndodhur këtë mbrëmje në Orzinuovi. Qendërsulmuesi i skuadrës turke të Adana Demirspor ka pësuar lëndime të lehta. Teksa të gjithë jastekët e ajrit në makinën e Balotetllit janë hapur. Futbollisti është trajtuar menjëherë nga stafi mjekësor, madje i kanë bërë edhe një test alkooli. Siç raporton SkySport, sulmuesi rezultoi pozitiv në testin e parë dhe refuzoi ta kryente një test të tillë për të dytën herë.
Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga