Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

VIDEO/ "Mora fjalë...", tifozët kuqezi ndezin kryeqytetin, e mrekullueshme kjo që po ndodh para ndeshjes së Kombëtares

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ "Mora fjalë...", tifozët kuqezi ndezin kryeqytetin, e

Shqipëria do të përballet me Islandën në orën 20:45 në stadiumin “Air Albania”. Sfida e fundit në grupin e 2 të Ligës B, ka sjell shumë reagime nga figura të njohura në vendit tonë ku bënin thirrje për përkrahje masive. Tifozët kuqezi nuk do të mungojnë as këtë sfidë dhe dita kur luan Kombëtarja është festë për të gjithë.

Kryeqyteti është “ndezuar” dhe numërimi mbrapsht ka nisur, gjithashtu tifozët janë të gatshëm për të mbështetur Kombëtaren. Atmosferë emocionuese përçohet nga kryeqyteti ku një numër i madh tifozësh së bashku po këndojnë këngë patriotike.

Video nga atmosfera e krijuar:

 

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga