Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

LEGJIONARËT

VIDEO/ Jurgen Bardhi protagonist absolut, shënon dhe i jep fitoren ekipit të tij

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ Jurgen Bardhi protagonist absolut, shënon dhe i jep fitoren ekipit

Jurgen Bardhi është shfaqur protagonist në ndeshjen e sotme që ekipi i tij Kaciorengucu luajti përballë Corum. Një sfidë e vlefshme për javën e 11-të të Ligës së Parë turke.

Ndeshja ishte në barazim 2-2, deri në minutën e 81’ kur Bardhi ktheu në gol një 11-metërsh. Me këtë gol, ish-sulmuesi i Partizanit i jep një 3 pikësh mjaft të rëndësishëm ekipit të tij.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga