Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

VIDEO/ Guerrilsat nisin marshimin drejt “Air Albania”, ndizet kryeqyteti para derbit

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ Guerrilsat nisin marshimin drejt “Air Albania”, ndizet

Tifozët e Partizanit kanë nisur marshimin drejt stadiumit “Air Albania”. Të kuqtë do të përballen me Tiranën në kuadër të javës së 24-të të Superiores. Tifo-grupi “Ultras Guerrils” i është drejtuar impiantit modern, ndërsa patrullat e policisë i ndjekin nga pas për të shmangur ndonjë incident të mundshëm.

Takimi mes Partizanit dhe Tiranës do të startojë në orën 19:00. Pritet të shihet se sa do të jetë numri i tifozëve në shkallët e stadiumit. Gjasat janë që të jetë i mbushur më shumë se gjysma, megjithatë gjithçka do të shihet gjatë fillimit të ndeshjes.

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga