Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SERIE A

VIDEO/ Goli i vitit nga Dimarco dhe gjakftohtësia e Calhanoglu, Interi mposht Frosinonen dhe ruan kreun e Serie A

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ Goli i vitit nga Dimarco dhe gjakftohtësia e Calhanoglu, Interi

Inter 2-0 Frosinone

Serie A

Java 13

Stadiumi: San Siro

Formacionet Zyrtare:

INTER (3-5-2): Sommer; De Vrij, Acerbi, Bastoni; Dumfries, Barella, Calhanoglu, Mkhitaryan, Dimarco; Thuram, Lautaro Martinez.

Trajneri: S. Inzaghi.

FROSINONE (3-4-2-1): Turati; Oyono, Okoli, Monterisi; Lirola, Barrenechea, Mazzitelli, Marchizza; Soulé, Reinier; Çuni.

Trajneri: Di ​​Francesco.

Rastet LIVE:

Goli i Calhanoglu:

Goli i Dimarco:

Rasti i Thuram:

Rasti i Lautaros:

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga