Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

VIDEO/ Emocione që t’i dhuron vetëm futbolli, jehona e Ylli Agës në kryesfidën e Premier League: Salah, Salah, Salaaaaah... GOOOOOOL

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ Emocione që t’i dhuron vetëm futbolli, jehona e Ylli

Liverpool luajti dje kundër Manchester City-it, ndeshje që përfundoi me rezultatin 1-0 në favor të të kuqve. Në komentin e kësaj supersfide ishte gazetari i njohur Ylli Aga. Në minutën e 76-të të takimit, Muhamed Salah shënoi golin e vetëm të takimit duke i dhënë 3 pikë mjaft të rëndësishme skuadrës së tij.

Por, adrenalina e kësaj sfide përfshiu dhe Agën, i cili në komentin e tij na kujtoi komentatorët e famshëm të “Bein”. “Është përballë portierit, Salah. Salah, Salah, Salahhhhhhh. Saaaalaaaahhhhhhh. Goooooooolll”, dëgjohet gazetari i njohur sportiv teksa komenton këtë supersfide të javës së dhjetë të Premier League.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga