Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

VIDEO/ Dyshime për trukim, çdo gjë mund të jetë manipuluar nga një “shishe”

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ Dyshime për trukim, çdo gjë mund të jetë
Novak Djokovic nuk ia doli në finale, teksa tashmë Parisi ka një yll të ri. Holger Rune ka arritur të fitojë Masterin e fundit 1000 pikësh të këtij sezoni tenistik. 19-vjeçari danez mposhti në finale serbin me rezultatin 2-1 (3-6, 6-3, 7-5), në një sfidë që dhuroi spektakël dhe zgjati 2 orë e 34 minuta. Por hije dyshimi kanë dal nga një video që disa persona duket teksa vendosin diçka në një shishe e cila përfundon direkt dhe në dorën e Novak Djokovic. Një trukim i mundshëm apo dicka tjetër çdo gjë mbetet ende shumë e dyshimtë. VIDEO:
Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga