Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

VIDEO/ Bayern i kthehet në “makth”, ish shokët e ekipit tallen keq me Lewandowskin: Ne po vijmë

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ Bayern i kthehet në “makth”, ish shokët e ekipit

Bayern ka mbërritur në Barcelonë pak orë më parë. Sfida e radhes do të zhvillohet në “Camp Nou” ditën e nesërme në orën 21:00. Një video e dalë sëfundmi nga lojtarët e Bayern të cilët i janë kthyer në “makth” sulmuesit polak, Robert Lewandowski.

Në sfidën e parë në “Allianz Arena”, ish shoku i repartit Thomas Muller e ngacmoi kur ekipet po zhvillonin nxehmjen para takimit, gjë që polakut nuk i pëlqeu aspak, ku më pas nuk dëshiroi as ta përshëndeste në tunele.

Kësaj radhe Muller dhe shokët e tjerë janë bashkuar në ngacmimin e radhëz ndaj Lewandowskit. Lojtarët e Bayern e përshëndesin duke e paralajmëruar: “Lewy ne po vijmë”

VIDEO:

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga