Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

VIDEO/ “18 vite pasion, dashni, sakrificë”, Vllaznit Ultras festojnë themelimin e tyre

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ “18 vite pasion, dashni, sakrificë”, Vllaznit Ultras

Vllaznit Ultras festojnë sot në “Loro Boriçi” themelimin e tyre. Tifogrupi shkodran u themelua 18 vite më parë, zgjodhi pikërisht ndeshjen kundër Skënderbeut për të dhuruar spektakël në tribuna.

18 vite pasion, dashni, sakrificë”, shkruanin në mesazhin e shpalosur teksa më pas e shoqëruan dhe me "pyroshow" në ngjyrat e kuqe dhe blu.

Pjesa e parë mes Vllaznisë dhe Skënderbeut përfundoi me avantazhin 1 me 0 të shkodranëve. Ky takim është i vlefshëm për javën e 18 të Superiores dhe është i fundit për këtë vit kalendarik.

Pamje nga Vllaznit Ultras në "Loro Boriçi": (VIDEO 1), (VIDEO 2)

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga