Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SUPERIORE

ZYRTARE/ Tirana e pandalshme në merkato, prezanton afrimin e 6 (VIDEO)

Shkruar nga NEWSPORT
ZYRTARE/ Tirana e pandalshme në merkato, prezanton afrimin e 6 (VIDEO)
 

Tirana ka prezantuar Romeo Harizajn si afrimin e 6 në merkato. Portieri mbylli bashkëpunimin me Apoloninë ku ishte pjesë prej 8 vitesh.

Bardheblutë nuk e humbën mundësinë për të afruar Harizajn, që më parë ka mbajtur veshur dhe fanellën e Dinamos. Kryeqytetasit më parë kanë prezantuar Gjumsin, Arhan Isuf, Prengaj, Ismajli dhe Kolën.

Njoftimi i Tiranës

“Klubi i Futbollit Tirana njofton transferimin e portierit Romeo Harizaj! Gardiani 25-vjeçar ka spikatur ndër vite në kampionatin shqiptar dhe duke nisur nga ky sezon, ai do të mbajë veshur fanellën bardh’ e blu!

Klubi i Tiranës mirëpret portierin Harizaj dhe i uron suksese në këtë hap të ri në karrierë”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by KF Tirana (@kftirana.al)

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga