Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SUPERIORE

Partizani zbret në fushë, “Demat” sfidojnë kampionët

Shkruar nga NEWSPORT
Partizani zbret në fushë, “Demat” sfidojnë
Partizani

Partizani prej ditësh vazhdon përgatitjet intensive në Pogradec. Orges Shehi po u jep ngarkesën e duhur lojtarëve në mënyrë që të fitojnë sa me shpejt formën më të mirë të tyre.

Ditën e sotme kryqytetasit do të zbresin në fushën e lojës, teksa do të luajën një ndeshje miqësore. “Demat” do të vihen përballë Strugës në orën 17:00, sfidë që dot ë zhvillohet në stadiumin “Gjorgji Kyçyku”.

Një miqësore e rëndësishme, e cila do i shërbejë Shehit të shikojë gjendjen e të gjithë lojtarëve para ndeshjes së parë me Marsaxlokk. Përballje kjo që do të luhet më 11 korrik në orën 19:00 në Maltë dhe është e vlefshme për turin e parë të Conference League.

Partizani zbret në fushë, “Demat” sfidojnë
Postimi i Partizanit ne rrjetet sociale

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga