Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SUPERIORE

Humbën 4-1, Jurgen Goxha thumbon Bylisin pas largimit: Filmi s’është i njëjtë pa regjizorin

Shkruar nga NEWSPORT
Humbën 4-1, Jurgen Goxha thumbon Bylisin pas largimit: Filmi
Jurgen Goxha

Bylis u mposht nga Apolonia me rezultatin e thellë 4-1 në fundjavë duke u larguar më shumë nga Elbasani i vendit të parë.

Ballshiotët kanë një rënie të dukshme në javët e fundit duke humbur kryesimin dhe tani duken gjithnjë e më larg titullit kampion. Megjithatë, ngjitja në Superiore është siguruar matematikisht.

Me rikthimin në elitë, nisën edhe largimet e para nga skuadra dhe çuditërisht, Jurgen Goxha ishte një prej tyre. Lider absolut këtë sezon, madje duke shpëtuar një gol të sigurtë në ‘finalen’ me Elbasanin në Ballsh, ai u largua nga ekipi në mënyrë surprizë.

Me një postim në rrjete sociale, ai thumboi klubin pas humbjes duke shkruar, “Filmi nuk është i njëjtë pa regjizorin”, si për të thënë se Bylisi nuk është më i njëjti pa të në fushë.

Humbën 4-1, Jurgen Goxha thumbon Bylisin pas largimit: Filmi
 

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga