Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SUPERIORE

Dhurata e parë për Orges Shehin, sulmuesi debuton pa... gol

Shkruar nga NEWSPORT
Dhurata e parë për Orges Shehin, sulmuesi debuton pa... gol
Fotomontazh / Orges Shehi & Partizani

Partizani ka humbur 0 me 1 ndaj Strugës. Kjo ishte ndeshja e parë miqësore për "demat" në sezonin e ri 2024/25.

Takimi i luajtur në stadiumin “Gjorgji Kyçyku” të Pogradecit filloi në orën 17:00. Pjesa e parë u mbyll me rrjeta të paprekura për të dyja skuadrat.

Në të dytën Struga u tregua më e saktë duke shënuar dhe golin e fitores. Kujtojmë se Partizani po zhvillon në Pogradec fazën përgatitore në prag të Conference League.

Në këtë ndeshje luajti gjatë pjesës së dytë Piloto. Sulmuesi u afrua nga AC Escaldes që militon në Andorrë dhe ishte "dhurata" e parw pwr Orges Shehin nw merkato.

Kështu me kalimin e kohës pritet të inkuadrohet si titullar. Kujtojmë se veç Pilotos, Partizani ka afruar këtë verë dhe Zguron.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga