Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SUPERIORE

4 gola në "Loro Boriçi", malazezët mposhtin Vllazninë

Shkruar nga NEWSPORT
4 gola në "Loro Boriçi", malazezët mposhtin
 

Vllaznia ka humbur 1 me 3 miqësoren ndaj Buducnostit. Të gjitha golat u shënuan në pjesën e dytë.

Pjesa e parë nuk prodhoi gola me skuadrat që u treguan më të kujdsesshme. Më pas në të dytën, të dyja klubet luajtën më hapur në “Loro Boriçi”.

Brdaric pati mundësinë të provonte afrimet e reja. Kujtojmë se Vllaznia do të zhvendoset në Bosnjë për fazën përgatitore, ku ka programuar dhe takime të tjera miqësore.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga