Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

KOSOVA

U largua nga Erzeni gjatë janarit, sulmuesi i bashkohet Stivi Frashërit në Kosovë

Shkruar nga NEWSPORT
U largua nga Erzeni gjatë janarit, sulmuesi i bashkohet Stivi

Flavio Meçja ka firmosur me ekipin e ri, 2 muaj pas largimit nga Erzeni. Sulmuesi i majtë do të jetë pjesë e Lirisë së Prizrenit për pjesën e mbetur të sezonit, teksa vetë klubi e ka prezantuar në Kosovë.

Te klubi nga Prizreni do të gjejë ndër të tjerë dhe Stivi Frashërin. Kujtojmë se Liria luan në Superligën e Kosovës. Gjatë periudhës së merkatos ato kanë zyrtarizuar mjaft afrime, duke bërë ndryshime rrënjësore në skuadër.

Postimi i Lirisë:

Flavio Mecja vishet bardhezi. Vazhdojmë me lajme të mira për tifozët tanë. Kemi arritur marrëveshje me lojtarin nga Shqipëria, Flavio Mecja i cili luan në pozitën sulmues i majtë. Eksperiencat e tij të fundit ishin në Shqipëri, konkretisht te KF Egnatia dhe KF Erzeni.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga