Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Tirana zhvillon seancën e radhës në Ohër, bardheblutë asnjë ditë pushim

Shkruar nga NEWSPORT
Tirana zhvillon seancën e radhës në Ohër, bardheblutë

KF Tirana po zhvillon fazën përgatitore në Ohër që prej datës 20 qershor. Bardheblutë zhvilluan dis ditë përgatitje dhe më pas udhëtuan drejt Maqedonisë. Ditën e djeshme ata zhvilluan edhe miqësoren e parë ndaj Dukagjinit.

Në këtë takim trajneri Orges Shehi vendosi të aktivizojë të gjitha blerjet e reja që Tirana ka bërë deri më tani. Por, në fund ishte skuadra e Dukagjinit që tirumfoi me shifrat 1-2. Autori i golit për Tiranën ishte Hasani.

Ndërsa sot ata janë rikthyer sërish në stërvitje duke mos pushuar asnjë ditë. Kujtojmë që Tirana do të përballet me Ballkanin me datë 29 qershor. Ndeshje e vlefshme për miqësoren e radhës anti-Dinamo.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga