Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Tirana rikthehet të luajë në Europë, FANATICS vijnë me njoftim e rëndësishëm për antarët e tifogrupit

Shkruar nga NEWSPORT
Tirana rikthehet të luajë në Europë, FANATICS vijnë me

Të hënën në Nyon të Zvicrës skuadrat shqiptare njohën kundërshtarët e tyre për kualifikueset në kupat e Europës. Tirana dotë mirëpres në shtëpi ekipin e Dinamo Batumit të Gjeorgjisë me datë 13 korrik.

Ndërsa me 20 korrik bardheblutë do të udhëtojnë drejt Batumit për ndeshjen e kthimit. Në këtë ndeshje klubit do të ketë edhe mbështetjen e tifozëve. Saktësisht do të jetë tifogrupi “Tirona Fanatics” që do të udhëtojnë bashkë me ekipin.

Nëpërmjet një postimi në kanalin e tyre zyrtarë Fanatics njoftojnë se do të udhëtojnë drejt Gjerogjisë për të mbështetur ekipinm e zemrës. Ndër të tjera tifogrupi ka vendosur në dispozicion edhe numrin e telefonit për të gjithë ata që duan t’i bashkohen atyre.

Postimi i Tirona Fanatics:

Informacion!

Goglat ne Nyon te Zvicres na vune perballe Gjeorgjianeve te Batumit!

Ndeshja e pare kualifikuese luhet ne shtepi ne daten 13 korrik dhe ndeshja e kthimit nje jave me vone!

Fanatics do te jene aty!

Te gjjthe ata qe duan ti bashkohen TF ne Gjeorgji duhet te kontaktojne ne numrin e tel +355697420270 per me shume informacion.

TF06

T'paret...T'vetmit!

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga