Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SERIE A

Tërmet te NAPOLI para duelit me MILAN, dëmtohet YLLI i skuadrës dhe rrezikon përballjen e Champions

Shkruar nga NEWSPORT

Te skuadra e napolit kanë marrë një lajm aspak të mirë para duelit me Milan. Victor Osimhen është dëmtuar ditët e fundit dhe kjo ka bërë që lojtari të mos jetë me pjesën etjetër të skuadrën në duelin e ditës së nesërme.

Lajmin e ka konfirmuar vetën skuadra e Napolit, ndërsa theksohet se sulmuesi tashmë rrezikon seriozisht edhe duelin me kuqezinjtë në Champions League.

Javën e ardhmshme pritet që sulmuesi t’iu nënshtrohet edhe vizitave mjekësore për të mësuar edhe shkallën e dëmtimti dhe për t’i dhënë fund “dilemës” nëse do të luajë në Champions apo jo.

[caption id="attachment_686460" align="alignnone" width="300"] Victor Osimhen-Napoli[/caption]

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga