Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

“Të hënën nuk ka shkollë, punë as obligime por vetëm TIRON”, Fanaticsat: 9 finale përballë faktorëve që punojnë natë e ditë kundër Tironës

Shkruar nga NEWSPORT
“Të hënën nuk ka shkollë, punë as obligime por

Superioria futet në fazën më kulmore teksa mbeten vetëm 9 ndeshjet e fundit për t’u luajtur. Gjithçka është ende e hapur, qoftë për titullin kampion, Europën apo dhe mbijetesën. Tirana synon vetëm titullin dhe aktualisht është dhëmbë për dhëmbë me Partizanin në kuotën e 47 pikëve.

Të hënën do të presin Kukësin në Elbasan Arena për javën e 28-të në orën 18:00 dhe fitorja është kusht. Lojtari i tyre i 12-të, tifogrupi “Tirona Fanatics” do të jetë prezent si gjithmonë dhe me një postim në rrejte sociale bën thirrje për përkrahje ndaj ekipit në rrugën drejt titullit të 30-të kampion.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga