Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Të ardhurat nga shitja e biletave për sfidën me Skënderbeun, Vllaznia bën gjestin e veçantë para festave të fundvitit

Shkruar nga NEWSPORT

Vllaznia është rikthyer te rezultatet pozitive në kampionat, teksa në dy sfidat e fundit ia ka dalë të sigurojë 6 pikë. Shkodranët do ta mbyllin këtë vit në shtëpinë e tyre, teksa do të presin në “Loro Boriçi” skuadrën e Skënderbeut.

Një duel mjaft i rëndësishëm dhe i vështirë për kuqeblutë, të cilët ditën e premte do të synojnë një tjetër 3 pikësh. Gjithashtu shkodranët kërkojnë edhe mbështetjen e tufifozëve.

Drejtuesit kanë menduar që të ardhurat që do të fitojë klubi nga shitja e biletave do të dhurohen. Ata do të shkojnë për në Shtëpinë e të Moshuarve dhe Shtëpinë e Fëmijës. Një gjest fantastike nga kuqeblutë para festave të fundvitit.

"Dhuro ❤️ !

Ku ka më bukur se të festohet mbyllja e vitit me vllaznit ❤️ në mitikun "Loro Borici". Për më tepër duke dhuruar për shtresat në nevojë me rastin e festave të fundvitit. Pikërisht për këtë arsye, KF Vllaznia fton të gjithë tifozët kuqeblu për të qenë të pranishëm në stadium ditën e premte në orën 17:00 për ndeshjen me Skënderbeun, e fundit e këtij viti dhe të gjitha të ardhurat nga shitja e biletave të saj do të shkojnë për Shtëpinë e të Moshuarve dhe Shtëpinë e Fëmijës.

Prandaj, Eja edhe Ti! Për Vllazninë dhe për të dhuruar! Gëzojmë së bashku!", shkruan klubi kuqeblu.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga