Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

KOSOVA

Surprizon ekipi i Supërligës së Kosovës, kontratë katër vjeçare për "gardianin" e njohur

Shkruar nga NEWSPORT
Surprizon ekipi i Supërligës së Kosovës, kontratë

Ekipi i Superligës së Kosovës, Trepça 89' ka arritur akordin me "gardianin" e njohur, bëhet fjalë për portierin Ardit Hyseni të cilit i është ofruar një kontrata 4-vjeçare me ekipi kosovar. Hyseni njihet si një nga talentet më premtues në Kosovë.

Paraqitjet e tij pozitive dhe dëshira e madhe për të qenë ndër më të mirë, ka bindur drejtuesit e Trepça 89' t'i ofrojnë këtë kontrata afatgjatë.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga