Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

KOMBETARJA

Zhurma për Jasir Asanin dhe Europiani në prag, Sylvinho bën gati valixhet dhe niset me "urgjencë" drejt Shqipërisë

Shkruar nga NEWSPORT
Zhurma për Jasir Asanin dhe Europiani në prag, Sylvinho bën gati
Sylvinho, UEFA Euro 2024

Trajneri i Kombëtares shqiptare të futbollit, Sylvinho i ka dhënë fund pushimeve të tij.

Braziliani është nisur ditën e sotme drejt Shqipërisë, për të nisur menjëherë nga puna, për përgatitjet e Euro 2024, kompeticion që do të për kuqezinjtë do të startojë më 15 qershor përballë Italisë.

Lajmi për nisjen e Sylvinhos drejt vendit tonë, është bërë i ditur nga vetë vajza e teknikut. Taty Mendes ka publikuar disa foto në Instagram, ku e përcjell të atin në aeroport.

Gjithashtu, vajza e Sylvinhos ka shpërndarë edhe një video, ku braziliani është afër nisjes krah atyre pamjeve shkruan:

“Shihemi në Gjermani babi, të dua shumë!”.

Sylvinhos tashmë i duhet që të punojë për të përgatitur ekipin për Europian dhe të merret me ‘zhurmën’ e krijuar për Jasir Asanin dhe ‘mbipeshën’ e tij.

Zhurma për Jasir Asanin dhe Europiani në prag, Sylvinho bën gati
Sylvinho dhe vajza e tij
Zhurma për Jasir Asanin dhe Europiani në prag, Sylvinho bën gati
Sylvinho dhe vajza e tij
Zhurma për Jasir Asanin dhe Europiani në prag, Sylvinho bën gati
Sylvinho
 

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga