Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

KOMBETARJA

Vendosi rekord në Europian, Nedim Bajrami: Duhet parë çfarë nuk kemi bërë mirë, kemi kohë për Kroacinë

Shkruar nga NEWSPORT
Vendosi rekord në Europian, Nedim Bajrami: Duhet parë
 

Kombëtarja e Shqipërisë ka humbur 2 me 1 ndeshjen e parë në Euro 2024 kundër Italisë. Gjithçka u vendos në pjesën e parë.

Ishte Bajrami që tundi rrjetën për Shqipërinë pas 23 sekondave lojë. Goli i tij është dhe më i shpejti në historinë e Europianëve të zhvilluar.

Pas ndeshjes, Bajrami u prononcua për Klan TV.

"Besoj tani kemi disa ditë kohë me përgatit ndeshjen me Kroacinë, Duhet me pa çfarë kemi bërë mirë dhe jo dhe të vazhdojmë”, tha ndër të tjera Bajrami.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga