Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

LEGJIONARËT

Në të njëjtën ditë me Sylvinhon, Ylber Ramadani merr urimin e veçantë nga FSHF-ja

Shkruar nga NEWSPORT
Në të njëjtën ditë me Sylvinhon, Ylber Ramadani merr
Ylber Ramadani

Jo vetëm për Sylvinhon, por edhe për Ylber Ramadanin dita e sotme është mjaft e veçantë. Mesfushori i kombëtares feston 28-vjetorin e tij të lindjes.

E siç ndodh në ditë të shënuara, FSHF-ja ka zgjedhur ta urojë publikisht, teksa in uron futbollistit shqiptarë sa më shumë suksese në karrierë. Kujtojmë se ramadani para 6 vitesh veshi për herë të parë fanelën kuqezi, teksa tashmë është një lider në kombëtaren shqiptare.

“???? Debutoi para 6 vitesh me fanellën kuqezi dhe tani është kthyer në një lojtar kyç në mesfushën e Kombëtares. ???? Ylber Ramadani feston sot 2️⃣8️⃣ vjetorin e lindjes dhe familja e madhe e futbollit shqiptar i uron ???? gëzuar ditëlindjen dhe sa më shumë suksese në jetë dhe karrierë! “, ka shkruar FSHF-ja.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by FSHF (@fshforg)

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga