Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

LEGJIONARËT

Ka shënuar golin e vetëm në një europian, FSHF surprizon Armando Sadikun para shpalljes së listës nga Sylvinho

Shkruar nga NEWSPORT
Ka shënuar golin e vetëm në një europian, FSHF surprizon
Armando Sadiku

Dita e sotme është e veçantë për Armando Sadikun. Sulmuesi shqiptarë feston sot 33-vjetorin e tij të lindjes.

Mesazhet për të janë të shunmta dhe nuk ka si të mungojë një urim nga FSHF. Elbasanasi është autori i golit të vetëm të Shqipërisë në një Europian, teka me fanelën kuqezi ka luajtur në 39 ndeshje.

“???? Autori i golit të vetëm të Shqipërisë në një Europian, i aktivizuar në 39 ndeshje me fanellën kuqezi, sulmuesi Armando Sadiku feston ditëlindjen dhe familja e madhe e futbollit shqiptar i uron më të mirat!

???? Gëzuar ditëlindjen Armando!”, thuhet në postimin e FSHF-së.

Kujtojmë se ditën e sotme në orën 16:00 FSHF do të shpallë listën e lojtarëve të grumbulluar nga Sylvinho për Euro 2024.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by FSHF (@fshforg)

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga