Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

LEGJIONARËT

Jasir Asani emocionon me fjalët për Cikalleshin: Ndihem i privilegjuar që mësova nga ti, je legjendë e Shqipërisë

Shkruar nga NEWSPORT

 

Jasir Asani emocionon me fjalët për Cikalleshin: Ndihem i privilegjuar
Asani dhe Cikalleshi

Jasir Asani ka reaguar pas tërheqjes së Cikalleshit nga Kombëtarja shqiptare. Sulmuesi bëri një postim të gjatë ditën e sotme ku komentoi lënien jashtë listës së Euro 2024 dhe zbuloi vendimin për t’i dhënë fund me ngjyrat kuqezi si lojtar.

“Ndihem i privilegjuar që kam patur fatin dhe mundësinë të mësoj nga ti, e jam po aq krenar që kam zbritur në fushë përkrah teje për të njëjtin qëllim, për kombin tone.

Krahas vlerave që nuk diskutohen si futbollist, ti je një njeri i madh me vlera të jashtëzakonshme. Do mbetesh gjithnjë pjesë e historisë, në pjesën e artë të saj, si një legjendë, që ka dhënë gjithçka për fanellën. Suksese në çdo hap të jetës në vijim Sokol Cikalleshi”, shkruan Asani.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga